גל רוזנט שותף

גל רוזנט

עו"ד גל רוזנט הוא שותף מייסד באשל אשלגי רוזנט וראש מחלקת ההגבלים העסקיים, התחרות והרגולציה במשרד.

עו"ד רוזנט הוא בעל ניסיון עשיר בהיבטים הפליליים, המינהליים והאזרחיים של תחום ההגבלים העסקיים והתחרות. עו"ד רוזנט מייעץ לחברות ישראליות וזרות בכל תחומי ההגבלים העסקיים והתחרות, ובין היתר בנוגע למיזוגים ורכישות, הקמת מיזמים משותפים, קבוצות ריכוז, מונופולים, הסדרים כובלים, הטמעת תוכניות אכיפה ועוד. כן מתמחה עו"ד בייעוץ ובליווי לקוחות בנוגע למערכות דינים נוספות העוסקות בתחרות או משיקות לתחום, ובכלל זה בנוגע לחוק המזון, חוק הריכוזיות, היטלי סחר ועוד.

עו"ד רוזנט מייצג את לקוחות המשרד בפני הממונה על הגבלים עסקיים, בבית הדין להגבלים עסקיים ובערכאות המשפטיות השונות, הן בהליכים הנוגעים לדיני ההגבלים העסקיים (בתחום האזרחי, המינהלי והפלילי) והן בהליכים הנוגעים לתחומי משפט אחרים.

עו"ד רוזנט מלווה את לקוחות המשרד בהליכים רגולטוריים וחקיקתיים, לרבות בפני ועדות הכנסת ומשרדי הממשלה הרלוונטיים.

את פעילותו בתחום ההגבלים העסקיים החל עו"ד רוזנט ברשות ההגבלים העסקיים, שם שימש כראש הצוות המשפטי בתחומי התקשורת, ההיי-טק והתעשייה המסורתית (Low-tech), וייצג את הממונה על הגבלים עסקיים בבית הדין להגבלים עסקיים ובבתי המשפט. לאחר מכן היה עו"ד רוזנט ראש מחלקת ההגבלים העסקיים ושותף במחלקת הליטיגציה במשרד עורכי הדין הרצוג, פוקס, נאמן במשך כ – 8 שנים.

עו"ד רוזנט כותב ומרצה באופן שוטף על נושאי הגבלים עסקיים, ובשנת 2007 הוזמן על ידי הממונה על הגבלים עסקיים להשתתף כיועץ לא-ממשלתי (NGA) בועידה השנתית ה- 6 של ה-International Competition Network (ICN) .

השכלה: LL.B אוניברסיטת תל אביב (1997), LL.M (משפט מסחרי), האוניברסיטה העברית ירושלים (2002).

מועד ומקום הסמכה: לשכת עורכי דין בישראל (1998)

שפות: עברית, אנגלית